PROJEKT WNĘTRZ

ETAPY PROJEKTOWE

Aby Nasza współpraca przebiegała sprawnie opracowaliśmy schemat według, którego pracujemy nad każdym projektem online.

 

                                                              ETAP 1

Analiza

Po podpisaniu umów wyślemy do Ciebie szczegółową listę pytań dotyczącą Twoich wymagań i potrzeb, a także poproszę o przesłanie inspiracji. Dzięki tym informacją będziemy mogli przygotować projekt idealnie dopasowany do Ciebie!

                                                              ETAP 2

Układ funkcjonalny

Bazując na udzielonych przez Ciebie odpowiedziach przygotujemy kilka propozycji rzutów z rozmieszczeniem mebli i ścian w Twoim wnętrzu, aby stworzyć najbardziej funkcjonalny dla Ciebie układ. Na tym etapie prosimy Cię o wybór jednego, najbardziej odpowiadającego Ci wariantu. Jeśli czegoś w nim brakuje możesz wprowadzić zmiany, które naniosę.

                                                            ETAP 3

Lista wyposażenia

Przygotowujemy zestawienie użytego w projekcie wyposażenia w formie tabelki Excel. Znajdziesz w niej podział na kategorie, linki i adresy do sklepów, ilości potrzebne do zamówienia oraz kosztorys. Zabudowa i inne produkty na wymiar nie będą wyceniane, ponieważ każdy wykonawca ma inny cennik. (ceny mogą być podane tylko orientacyjnie, ale nie będą uwzględniane w kosztorysie).
Podsumowanie cenowy nie przekroczy zakładanej przez Ciebie kwoty za wykończenie.

 

ETAP 4

Rysunki projektowe

Gdy rzuty zostaną przez Ciebie zaakceptowane, rozpoczniemy pracę nad rysunkami projektowymi, które pomogą przeprowadzić prace zgodnie z projektem. Dzięki tej dokumentacji będzie wiadomo w jakim dokładnie miejscu będzie stać np. szafka RTV.

ETAP 5

Wizualizacje

Na tym etapie zobaczysz jak Twoje wnętrza będą wyglądać w rzeczywistości, z konkretnym wyposażeniem, materiałami i kolorystyką. Po otrzymaniu gotowych wizualizacji Nasza współpraca się zakańcza.

Jesteś zainteresowany/ -a ofertą lub masz jakieś pytania napisz do Nas: